ODALARIMIZ

Ekonomi Oda

Ekonomi odalarımız 15 m2 genişliğindedir. Odalarımızda klima, kablosuz internet, saç kurutma makinası, laptopu alacak büyüklükte kasa, LCD televizyon, uydu kanalları, sabit telefon ve çay - kahve ikramıyla su ısıtıcı mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ

Superior Oda

Superior odalarımız 17 m2 genişliğindedir. Odalarımızda LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Ayrıca üçüncü bir kişi için açılabilecek tek kişilik bir çekyat bulunmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

Aile Odası

Aile odalarımız 20 m2 genişliğindedir.  LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ

Balkonlu Aile Odası

Balkonlu Aile odalarımız 20 m2 genişliğindedir. Geniş bir terasa sahiptir.  Odalarımızda 2 adet büyük yatak, jakuzili banyo, LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ

İkiz Oda

İkiz odalarımız ara bağlantılı olup 4 kişiliktir ve 30 m2 genişliğindedir. Odalarımızda LCD TV, uydu kanalları, laptop sığacak büyüklükte kasa, kablosuz internet, mini bar, çay ve kahve ikramı ile su ısıtıcısı, çalışma masası, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur. 

ODA ÖZELLİKLERİ